DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Zajišťujeme výstavbu v moderním stylu v atraktivních lokalitách Brna. Funkcionalismus, velké prosklené plochy,…

Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů ve stylu funkcionalismu v zajímavých lokalitách města Brna. V těsné spolupráci s Ing. arch. Davidem Taslerem se snažíme nabídnout zájemcům o nové bydlení takovou úroveň projektů, aby uspokojily i náročné klienty. Domy a byty jsou projektovány s důrazem na jednoduché tvary a čisté linie, prosklené plochy přinášející světlo, a posuvné stěny, které propojují vnitřní prostory s venkovními. Obytné prostory tak plynule navazují na plochy teras a zahrad, a bydlení se od jara do pozdního léta zvětšuje o část zahrady s venkovním posezením v zeleni.
Funkcionalismus je architektonický směr, který klade hlavní důraz na funkci objektu, na jeho praktické využití v souladu s účelem, pro který byla stavba navržena a postavena. Brno je považováno za kolébku funkcionalismu, který zde zejména v prvorepublikové době zažíval ohromný rozkvět. Jednou z nejznámějších čtvrtí postavených v tomto duchu je Masarykova čtvrť, která dodnes představuje jednu z nejlepších adres na Moravě.

Moderní architektura dnešní doby se vrací k tomuto čistému stylu, kdy po masové výstavbě domů ve stylu podnikatelského baroka se poptávka mění a představy lidí se opět formují ve funkcionalistickém duchu, který upřednostňuje jednoduchost a účelnost. Cílem je architektura, která splňuje vysněné estetické ideály a zároveň je oproštěna od okázalosti, komplikovanosti a celkové přeplácanosti tvarů.

Těchto zásad se v našich projektech vždy držíme.

Vyřešíme Vaše exekuce a dluhy za Vás..

Nabízíme již hotové projekty bytů či domů